Frequently Asked Questions

Polski Obiad realizuje także zamówienia ekspresowe. Niespodziewane spotkanie biznesowe ? Wizyta rodziny ? Sprostamy każdemu zadaniu. Niemniej nie zawsze możemy je zaakceptować ze względu na aktualne obłożenie na kuchni. Jeżeli zostanie przyjęte, Państwa zamówienie otrzymuje statut priorytetowego. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą, a samo zamówienie musi zostać przedpłacone gotówką, kartą lub BLIK przez telefon.

Polski Obiad przyrządza posiłki wg. harmonogramu tygodniowego. Dla większych zamówień jesteśmy w stanie zrealizować mix tygodniowy. Jednakże potrzebujemy minimum jeden dzień na to aby przygotować posiłki np. w czwartek, które występują we wtorek. Jest to spowodowane tym, że nigdy nie robimy na tzw. "zapas" a jedynie określoną ilość konkretnego dania. Z tego powodu często dochodzi do braków w karcie w ciągu dnia w trosce o najwyższą jakość oferowanych posiłków. 

Polski Obiad dostarczy posiłki zgodnie z ustalonym harmonogramem. W 80% dostawa odbywa się przed czasem lub na czas, pozostałe 20% to opóźnienia wynikające z nadmiaru zamówień lub utrudnień na trasie dojazdowej. Klient zawsze zostaje poinformowany, jeżeli godzina dostawy ulegnie zmianie. Odbiór osobisty jest możliwy z godzinach otwarcia lokalu.

Polski Obiad oferuje kilka różnych form rozliczeń. Istnieje możliwość aby na miejscu zapłacić gotówką oraz kartą. Przyjmujemy także płatności telefonicznie BLIK. Każda współpraca z Klientem B2B wiąże się z przedpłatą w formie przelewu lub płatności gotówkowej lub płatnością gotówkową w dniu dostawy posiłków. Wystawiamy F-VAT zbiorcze lub paragony z NIP. Przedpłata jest jedyną formą uniknięcia niepotrzebnych sytuacji. Niewykorzystana kwota z przedpłaty przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.

Polski Obiad oferuje usługi gastronomiczne w standardowych godzinach otwarcia lokalu 7:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Dla zainteresowanych możemy także przygotować posiłki w weekend oraz w godzinach - poza otwarciem lokalu. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą oraz dotyczy jedynie większych zamówień.

Polski Obiad dysponuje salą obiadową na maksymalnie 12 osób z pełną obsługą. Podawane są gorące posiłki oraz napoje. Zorganizujemy spotkanie integracyjne, w gronie znajomych, rodzinne oraz regeneracyjny obiad dla pracowników. Zrealizujemy większość spotkań grupowych. Proszę pamiętać, że limit 12 osób został wprowadzony dla komfortu obsługi oraz przebywania na sali.

Polski Obiad swoją ofertę dedykuje tym, którzy cenią świeżość posiłku oraz są świadomi wyboru produktu, nad którego produkcją czuwa kilka systemów jakości. I takie właśnie dania oferujemy. Ofertę dedykujemy głównie przedsiębiorstwom z uwagi na wysoką wydajność kuchni. Stosujemy standardy na najwyższym poziomie bez względu na specyfikę Klienta - osoba prywatna czy instytucjonalna. Serwowane posiłki zyskały szeroką popularność w "MyHive" ze względu na jakość obsługi (transport, kontakt z Klientem, forma opakowania) oraz oczywiście ze względu na jakość  oferowanych posiłków.